KONST / Litografier / Färglitografi 14823348

nr 1482 3348

Jan Naliwajko

(f. 1938), Sverige

Signerad, numrerad 60/360. Färglitografi. Bladets mått: 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 90x80 cm

Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:45:13

12/8 16:24:03 1      Vinnande bud

Jan Naliwajko

Läs mer om Jan Naliwajko